Otevřené MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V PARAŠUTISMU, klasické disciplíny 2020 23.09.2020 Aeroklub Plzeň Bory

Otevřené MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V PARAŠUTISMU, klasické disciplíny 2020

MČR v parašutismu 2020, Strakonice 3.-6.9.2020

Otevřené MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V PARAŠUTISMU, klasické disciplíny, Strakonice 2020

Letošní (2020) MČR se konalo u našich blízkých jižních sousedů, ve Strakonicích a pořádal jej místní Aeroklub pod vedením ředitelky soutěže, funktce se téměř jako vždy ujala Andrea Chládková. ...a zase na JEDNIČKU, tentokrát podtrženou!

Celý průběh Mistroství, které Aeroklub Strakonice pojal jako výzvu a současně genarálku na připravované Mistoství EVROPY v parašutismu 2022, byl ze všech pohleddů více než zdařilý, beze frází prostě SUPER! Bezchybná organizace, báječná atmosféra, počasí jako na objednávku, více než 80 závodníků z ČR, Německa, Slovenska, Polska, Rakouska,...
Jednoduše fakt SUPER!

Aeroklub Plzeň Bory vyslal kompletní dvě družstva, byť z Plzně C na poslední chvíli odpadl pro zranění junior "Mike" Hejduk. Družstva Plzeň B (Bečka, Brožek, Malásek, Nový), Plzeň C (Beránek, G.M. Klosterman, Krofta, Matoušů) doplnila Daniela Macichová v repre družstvu žen a ve sboru rozhodčích nás krásně reprezentovala Irena Janoušková. Tedy pravděpodobně nejsilnější zastoupení čaských aeroklubových sportovců.

Největšího úspěchu pak dosáhla právě Danka Macichová, která si ze Strakonic odváží jak celkové vítězství v kategorii žen, tak titul Mistrině ČR 2020. GRATULUJEME!

Kompletní výsledky naleznete na: https://comp.skydivehorovice.cz/index.php