Volný pád

Nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak si vyzkoušet volný pád, je tandemový seskok. Zkušený tandem pilot s Vámi vyskočí z výšky min. 3000 m a po cca 40 sekundovém volném pádu otevře padák a bezpečně Vás dopraví zpět na zem.

Příprava na tandemový seskok

Váš tandem pilot Vás před seskokem ustrojí do speciální kombinézy a proškolí v oblasti bezpečnosti. Dále s Vámi provede pozemní přípravu a praktický nácvik spolupráce, která je velmi důležitá při výskoku z letadla. Tato příprava trvá cca 15 min.
 
Doporučujeme: sportovní a pohodlné oblečení, sportovní obuv, dobrou náladu...

Minimální věk pro absolvování tandemového seskoku je 8 let, horní hranice není stanovena. Pro absolvování tandemového seskoku není nutná lékařská prohlídka. Seskoky provádíme z letounu Antonov An-2.

Co znamená tandemový seskok s kamerou?

Celý průběh seskoku, je možné natočit či nafotit. Za příplatek s Vámi vyskočí další zkušený parašutista - kameraman, který celý záznam Vašeho tandemového seskoku pořídí a následovně upraví. Záznam pak obdržíte formou DVD.

Chtěli byste se k zážitku po čase vrátit, připomenout si prožité pocity, ale přitom zůstat doslova nohama na zemi? Pak je pro Vás tandem s kamerou správná volba!

Certifikát

Aby jste na svůj skvělý skok nezapomněli a mohli se pochlubit přátelům, obdržíte po přistání certifikát o absolvování tandemového seskoku.

Zvolte si variantu seskoku